Paradowski Medical Group

grupa specjalistycznych placówek medycznych

doświadczony zespół specjalistów

konsultacje przez internet

placówki w centrum Krakowa

Leczenie choroby zwyrodnieniowej stawów – Kraków – SPORT-MED

 

 

 

Tel.: 501 224 884

Tel.: 503 54 55 54

 

Umów wizytę u ortopedy w renomowanych placówkach SPORT-MED Kraków –  Paradowski Medical Group

SPORT-MED Kraków oferuje wysokospecjalistyczne i kompleksowe leczenie ortopedyczne. Doświadczeni specjaliści współpracują ze sobą, gwarantując najwyższy poziom leczenia. Dr Jan Paradowski i zespół ortopedów, fizjoterapeutów oraz osteopatów sportowych specjalizuje się w nieoperacyjnym leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów i biologicznej regeneracji chrząstki.

Dzięki nowoczesnym aparatom USG i umiejętnościom lekarza możliwe jest dziś precyzyjne badanie tkanek miękkich i zarysów kostnych układu ruchu. Odpowiednia diagnostyka wraz z innowacyjnymi metodami leczenia, takimi jak:

pozwalają kompleksowo zatroszczyć się o pacjenta oraz skutecznie przeprowadzić go przez cały proces leczenia.

Zapraszamy do nowoczesnej placówki,  zapewniającej profesjonalne leczenie następujących schorzeń:

 

W SPORT-MED Kraków oferujemy wnikliwe diagnozowanie i leczenie schorzeń ortopedycznych. Diagnostyką oraz leczeniem zajmuje się w naszej placówce :

Jan Paradowski – jest właścicielem Paradowski Medical Group sp. z o.o., która posiada placówkę medyczną Sport Med w Krakowie przy ulicy Miłkowskiego 11A i przy ul. Wrocławskiej 33. Bogate doświadczenie zagraniczne pozwoliło mu na stosowanie nowoczesnych metod, dostępnych w najlepszych światowych ośrodkach. Jako lekarz wypracował własne schematy leczenia terapiami biologicznymi. Wykonuje małoinwazyjne zabiegi operacyjne, jak artroskopia kolana, rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego ACL i rekonstrukcja chrząstki stawowej, szycie i implanty łąkotek, a także chirurgia stopy, endoproteza biodra i endoproteza kolana. Jest ceniony również za serdeczne i pełne uwagi podejście do pacjentów.

 

 

 

 


iniekcja do kolana, iniekcja do stawu, zastrzyk do kolana, zastrzyk do biodra, zastrzyk do stawu, blokada biodra, blokada kolana, blokada barku, terapia biodra, leczenie bólu kolana, leczenie bólu biodra, leczenie bólu barku, leczenie bólu kręgosłupa, chondromalacja rzepki, chondropatia, USG stawu, endoprotezoplastyka stawu, rekonstrukcja chrząstki, naprawa chrząstki, ból kolana, ból biodra, ból barku, ból kręgosłupa, ból pleców

Umów się na badanie:

 

+48 501 224 884

 

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Centrum Medycznym Paradowski Medical Group., z siedzibą w Krakowie przy ul. Zygmunta Miłkowskiego 11a, 30-349 Kraków (dalej jako CM Paradowski Medical Group) połączeń telefonicznych na podany powyżej numer telefonu, w celu przekazania treści marketingowych dotyczących Paradowski Medical Group oraz innych podmiotów z Grupy Paradowski Medical Group, w tym informacji handlowych dotyczących działalności Paradowski Medical Group oraz innych podmiotów z Pradowski Medical Group oraz oferowanych przez CM Paradowski Medical Group oraz inne podmioty z Grupy Paradowski Medical Group, produktów i usług, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne. *

© 2018 Paradowski Medical Group | Kontakt w przypadku chęci nawiązania współpracy: Email: kontakt@sport-med.pl