Paradowski Medical Group

grupa specjalistycznych placówek medycznych

doświadczony zespół specjalistów

konsultacje przez internet

placówki w centrum Krakowa

Konsultacja: chirurgia ręki – Kraków – Umów wizytę

 

Tel.: 501 224 884

Tel.: 503 54 55 54

 

Umów wizytę u chirurga w renomowanych placówkach SPORT-MED Kraków –  Paradowski Medical Group

SPORT-MED Kraków oferuje wysokospecjalistyczne i kompleksowe leczenie schorzeń ręki w obrębie nadgarstka. Doświadczeni specjaliści (lekarze, chirurdzy, osteopaci, fizjoterapeuci sportowi) współpracują ze sobą, gwarantując najwyższy poziom leczenia. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Zespół Kanału Nadgarstka (ZKN, in. Zespół Cieśni Nadgarstka – ang. CTS – Carpal Tunel Syndrome) jest powszechną przyczyną bólu i drętwienia dłoni.

Badanie przebiega w następujący sposób:

 • Sprawdzanie, czy nie występuje osłabienie mięśni kłębu kciuka
 • Zginanie i ustawianie Twoich nadgarstków w różnych pozycjach, celem sprawdzenia, czy nie występuje drętwienie lub mrowienie w obrębie dłoni
 • Uciskanie nerwu pośrodkowego, celem ustalenia, czy spowoduje to drętwienie lub mrowienie
 • Opukiwanie wzdłuż przebiegu nerwu pośrodkowego, żeby sprawdzić, czy w którymś z palców nie pojawi się mrowienie
 • Sprawdzanie czucia w obrębie palców, poprzez delikatne dotykanie ich, gdy Twoje oczy są zamknięte

Badania dodatkowe:

 • EMG
 • USG
 • Zdjęcie rentgenowskie 

 

Diagnostyka USG nadgarstka, leczenie zachowawcze i operacyjne oraz miniinwazyjne leczenie Zespołu Kanału Nadgarstka w SPORT-MED Krakówlek.Adam Góraklek.Joanna Malada.

 

Przykurcz Dupuytrena to patologiczne pogrubienia rozcięgna dłoniowego, czyli pasma tkanki łącznej, rozciągającej się pod skórą dłoni i palców. Mimo, że jest bezbolesny, zwłóknienie i pogrubienie tkanki włóknistej prowadzi do nieodwracalnego przykurczu dłoni i palców.

Podczas badania lekarz wykona następujące czynności:

 • Oceni umiejscowienie guzków i sznurów tkankowych na dłoni
 • Oceni zakres ruchomości palców
 • Zbada czucie w palcach
 • W niektórych przypadkach może wykonać zdjęcia do dokumentacji medycznej

 

Zapraszamy do SPORT-MED Kraków w celu wykonania nowoczesnego zastrzyku rozpuszczającego zwłóknienia dłoni i likwidującego przykurcze. Wykonujemy także leczenie chirurgiczne w chorobie Dupuytrena.

 

Godziny przyjęć:

Lek. Adam Górak przyjmuje w poniedziałki: 11:00 – 16:00 oraz czwartki: 16:00 – 21:00.

Lek. Joanna Malada przyjmuje w czwartki: 16:00 – 21:00.

 

lek. Adam Górak

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziałach Ortopedyczno Urazowych w szpitalach: WSPZOZ w Zgorzelcu, Krakowskim Centrum Rehabilitacji i Ortopedii oraz SP w Chrzanowie, w którym do tej pory pracuje. Odbył liczne kursy i szkolenia w zakresie chirurgii ortopedyczno – urazowej oraz ultrasonografii narządu ruchu.

Zajmuję się leczeniem schorzeń ortopedycznych oraz urazów narządu ruchu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

W życiu prywatnym interesuje się sportami wodnymi oraz podróżowaniem.

lek. Joanna Malada

Absolwentka studiów medycznych w Collegium Medicum UJ oraz studiów podyplomowych w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia – Medycyny Estetycznej dla lekarzy. Specjalizację z chirurgii ogólnej rozpoczęła w Ośrodku Replantacji Kończyn, Mikrochirurgii, Chirurgii Ręki i Chirurgii Ogólnej w Trzebnicy. Obecnie pracuje w Szpitalu Św. Rafała w Krakowie.

Z zakresu medycyny estetycznej specjalizuje się w terapiach odmładzających, takich jak m.in. usuwanie zmarszczek toksyną botulinową. Posiada doświadczenie w przeprowadzaniu korekcji i modelowaniu kształtu twarzy jak i również w innych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.

Jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki oraz Towarzystwa Chirurgów Polskich.

 

Umów się na badanie:

 

+48 501 224 884

 

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Centrum Medycznym Paradowski Medical Group., z siedzibą w Krakowie przy ul. Zygmunta Miłkowskiego 11a, 30-349 Kraków (dalej jako CM Paradowski Medical Group) połączeń telefonicznych na podany powyżej numer telefonu, w celu przekazania treści marketingowych dotyczących Paradowski Medical Group oraz innych podmiotów z Grupy Paradowski Medical Group, w tym informacji handlowych dotyczących działalności Paradowski Medical Group oraz innych podmiotów z Pradowski Medical Group oraz oferowanych przez CM Paradowski Medical Group oraz inne podmioty z Grupy Paradowski Medical Group, produktów i usług, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne. *

© 2018 Paradowski Medical Group | Kontakt w przypadku chęci nawiązania współpracy: Email: kontakt@sport-med.pl