Paradowski Medical Group

grupa specjalistycznych placówek medycznych

doświadczony zespół specjalistów

konsultacje przez internet

placówki w centrum Krakowa

Leczenie operacyjne – Kraków

 

 

 

Tel.: 501 224 884

Tel.: 503 54 55 54

 

Umów wizytę w renomowanych placówkach SPORT-MED Kraków –  Paradowski Medical Group

SPORT-MED Kraków oferuje wysokospecjalistyczne i kompleksowe leczenie operacyjne. W naszych klinikach przeprowadzaniem zabiegów zajmuje się dr Jan Paradowski, który specjalizuje się w operacjach stawu kolanowego oraz barku. Jako lekarz, opiekujący się Młodzieżową Reprezentacją Polski PZPN, wykonuje głównie małoinwazyjne zabiegi artroskopowe. Za cel stawia sobie zawsze szybki powrót do aktywności swoich pacjentów, często sportowców.

W SPORT-MED skupiamy się na prewencji i leczeniu uszkodzeń chrząstki stawowej, z wykorzystaniem nowoczesnych technik rekonstrukcji chrząstki. Zapraszamy również do wykonania operacji wszczepienia endoprotezy kolana lub biodra pod opieką starannie dobranego personelu. Nasi pacjenci zawsze pozostają pod indywidualną opieką rehabilitantów.

 

Zapraszamy do nowoczesnej placówki na kwalifikację do zabiegów takich jak:

 

 

Leczenie ambulatoryjne odbywa się w podmiocie leczniczym Paradowski Medical Group w Krakowie. Leczenie stacjonarne jest wykonywane w Szpitalu Wielospecjalistycznym im. Stanleya Dudricka w Skawinie.

W SPORT-MED Kraków oferujemy wnikliwe diagnozowanie i leczenie schorzeń ortopedycznych. Diagnostyką oraz leczeniem zajmuje się w naszej placówce ​​lek. med. Jan Paradowski, lek. med. Maciej Pietryga, lek. med. Jakub Szczudlik, lek. Jan Kopiński, lek. Adam Górak.

 

Jan Paradowski – jest właścicielem Paradowski Medical Group sp. z o.o., która posiada placówkę medyczną Sport Med w Krakowie przy ulicy Miłkowskiego 11A i przy ul. Wrocławskiej 33. Bogate doświadczenie zagraniczne pozwoliło mu na stosowanie nowoczesnych metod, dostępnych w najlepszych światowych ośrodkach. Jako lekarz wypracował własne schematy leczenia terapiami biologicznymi. Wykonuje małoinwazyjne zabiegi operacyjne, jak artroskopia kolana, rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego ACL i rekonstrukcja chrząstki stawowej, szycie i implanty łąkotek, a także chirurgia stopy, endoproteza biodra i endoproteza kolana. Jest ceniony również za serdeczne i pełne uwagi podejście do pacjentów.

 

 

 

 

Umów się na badanie:

 

+48 501 224 884

 

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Centrum Medycznym Paradowski Medical Group., z siedzibą w Krakowie przy ul. Zygmunta Miłkowskiego 11a, 30-349 Kraków (dalej jako CM Paradowski Medical Group) połączeń telefonicznych na podany powyżej numer telefonu, w celu przekazania treści marketingowych dotyczących Paradowski Medical Group oraz innych podmiotów z Grupy Paradowski Medical Group, w tym informacji handlowych dotyczących działalności Paradowski Medical Group oraz innych podmiotów z Pradowski Medical Group oraz oferowanych przez CM Paradowski Medical Group oraz inne podmioty z Grupy Paradowski Medical Group, produktów i usług, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne. *

© 2018 Paradowski Medical Group | Kontakt w przypadku chęci nawiązania współpracy: Email: kontakt@sport-med.pl