Paradowski Medical Group

grupa specjalistycznych placówek medycznych

doświadczony zespół specjalistów

konsultacje przez internet

placówki w centrum Krakowa

Konsultacje ortopedyczne z USG – Kraków – Umów wizytę w SPORT-MED

 

 

 

Tel.: 501 224 884

Tel.: 503 54 55 54

 

Umów wizytę u ortopedy w renomowanych placówkach SPORT-MED Kraków –  Paradowski Medical Group

SPORT-MED Kraków oferuje wysokospecjalistyczne i kompleksowe leczenie ortopedyczne. Doświadczeni specjaliści (lekarze, osteopaci, fizjoterapeuci sportowi) współpracują ze sobą, gwarantując najwyższy poziom leczenia. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego pacjenta i wyjątkowo szeroką diagnostykę:

 

 

Dzięki nowoczesnym aparatom USG i umiejętnościom lekarza możliwe jest dziś precyzyjne badanie tkanek miękkich i zarysów kostnych układu ruchu. Odpowiednia diagnostyka wraz z innowacyjnymi metodami leczenia, takimi jak:

pozwalają kompleksowo zatroszczyć się o pacjenta oraz skutecznie przeprowadzić go przez cały proces leczenia.

 

Zapraszamy do nowoczesnej placówki,  zapewniającej także profesjonalne leczenie operacyjne:

 

 

Oferujemy także konsultacje z ortopedą oraz specjalistą medycyny sportowejPodczas konsultacji dr Waldemar Pasich:

  • kwalifikuje pacjentów do sportu amatorskiego i zawodowego, zarówno dzieci jak i dorosłych,
  • przeprowadza badania niezbędne do testów sprawnościowych w straży oraz policji

 

W SPORT-MED Kraków oferujemy wnikliwe diagnozowanie i leczenie schorzeń ortopedycznych. Diagnostyką oraz leczeniem zajmuje się w naszej placówce :

Jan Paradowski – jest właścicielem Paradowski Medical Group sp. z o.o., która posiada placówkę medyczną Sport Med w Krakowie przy ulicy Miłkowskiego 11A i przy ul. Wrocławskiej 33. Bogate doświadczenie zagraniczne pozwoliło mu na stosowanie nowoczesnych metod, dostępnych w najlepszych światowych ośrodkach. Jako lekarz wypracował własne schematy leczenia terapiami biologicznymi. Wykonuje małoinwazyjne zabiegi operacyjne, jak artroskopia kolana, rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego ACL i rekonstrukcja chrząstki stawowej, szycie i implanty łąkotek, a także chirurgia stopy, endoproteza biodra i endoproteza kolana. Jest ceniony również za serdeczne i pełne uwagi podejście do pacjentów.

Umów się na badanie:

 

+48 501 224 884

 

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Centrum Medycznym Paradowski Medical Group., z siedzibą w Krakowie przy ul. Zygmunta Miłkowskiego 11a, 30-349 Kraków (dalej jako CM Paradowski Medical Group) połączeń telefonicznych na podany powyżej numer telefonu, w celu przekazania treści marketingowych dotyczących Paradowski Medical Group oraz innych podmiotów z Grupy Paradowski Medical Group, w tym informacji handlowych dotyczących działalności Paradowski Medical Group oraz innych podmiotów z Pradowski Medical Group oraz oferowanych przez CM Paradowski Medical Group oraz inne podmioty z Grupy Paradowski Medical Group, produktów i usług, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne. *

© 2018 Paradowski Medical Group | Kontakt w przypadku chęci nawiązania współpracy: Email: kontakt@sport-med.pl