Paradowski Medical Group

grupa specjalistycznych placówek medycznych

doświadczony zespół specjalistów

konsultacje przez internet

2 placówki w Krakowie

Chirurg kręgosłupa – Operacje na NFZ – SPORT MED Kraków

 

  

 

Tel.: 501 224 884

Tel.: 503 54 55 54

 

Umów wizytę u specjalisty – neuroortopedy (chirurgia kręgosłupa) w renomowanych placówkach SPORT-MED Kraków –  Paradowski Medical Group.

SPORT-MED Kraków oferuje wysokospecjalistyczne i kompleksowe leczenie schorzeń kręgosłupa. Doświadczeni w medycynie sportowej specjaliści (lekarze, osteopaci, fizjoterapeuci sportowi) współpracują ze sobą, gwarantując najwyższy poziom leczenia. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego pacjenta i wyjątkowo szeroką gamę stosowanych metod leczenia:

 

W SPORT-MED Kraków oferujemy kompleksowe diagnozowanie i leczenie schorzeń kręgosłupa i bólu pleców.

W naszym ośrodku wykonujemy kwalifikacje do zabiegów operacyjnych kręgosłupa, które wykonuje dr n.med.Adam Pala.

Zajmujemy się diagnostyką i kompleksowym leczeniem schorzeń kręgosłupa, takich jak:

  • bóle lędźwiowe,
  • dyskopatia,
  • kręgozmyk,
  • nowotwory,
  • spondyloza,
  • stenoza kanału kręgowego.

 

Zapraszamy na wizytę u specjalisty neuroortopedy w SPORT-MED Kraków, należącego do Paradowski Medical Group.

Profesjonalnie leczymy schorzenia kręgosłupa. W naszych placówkach dysponujemy szerokim spektrum operacji kręgosłupa, jak i leczenia zachowawczego: osteopatia, fizjoterapia sportowa, ortopedia – wszyscy specjaliści w jednym miejscu – SPORT-MED Kraków. Umów wizytę już teraz!

 

Dr n. med. Adam Pala

Specjalizuje się w leczeniu schorzeń i urazów kręgosłupa, m.in. leczenie zespołów bólowych kręgosłupa, operacje rekonstrukcyjne kręgosłupa w deformacjach zwyrodnieniowych i pourazowych, operacje małoinwazyjne (w technice MISS – minimally invasive spine surgery – w tym operacje endoskopowe), leczenie operacyjne złamań kręgosłupa, specjalizacja w zakresie chirurgii onkologicznej kręgosłupa, specjalizacja w operacjach kręgosłupa szyjnego a w szczególności przejścia czaszkowo-szyjnego.

Pracę zawodową rozpoczął w 1998 roku w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Bytomiu, a następnie od 2000 roku kontynuował ją w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Piekarach Śląskich. W 2007 roku pracował w Klinice Ortopedycznej w Arnstadt w Niemczech. W 2009 roku odbył staż na Klinice Chirurgii Kręgosłupa w Bazylei. Od 2008 do 2017 roku był starszym asystentem na Oddziale Kręgosłupowym Szpitala Wojewódzkiego Piekarach Śląskich, a od 2018 roku Konsultantem.
Od 2022 roku jest Szefem Zespołu Kręgosłupowego w ramach Oddziału Urazowo-Ortopedycznego Szpitala Specjalistycznego im. Rydygiera w Krakowie.
Współpracuje jako Konsultant Kręgosłupowy w Szpitalu Zakonu Bonifratrów w Katowicach,  Szpitalu Powiatowym w Zawierciu, Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Jastrzębiu, Powiatowym Szpitalu w Olkuszu oraz prywatnej Klinice Galen-Ortopedia w Bieruniu.

Wykładowca i ekspert w prowadzeniu konferencji i szkoleń ortopedycznych z zakresu chirurgii kręgosłupa, w Polsce i za granicą.

 

 

 

 

 

 

 

Cennik

Zapraszamy na konsultacje w naszej placówce medycznej przy ul. Z.Miłkowskiego 11A:

Umów się na wizytę:

 

+48 501 224 884

 

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Centrum Medycznym Paradowski Medical Group., z siedzibą w Krakowie przy ul. Zygmunta Miłkowskiego 11a, 30-349 Kraków (dalej jako CM Paradowski Medical Group) połączeń telefonicznych na podany powyżej numer telefonu, w celu przekazania treści marketingowych dotyczących Paradowski Medical Group oraz innych podmiotów z Grupy Paradowski Medical Group, w tym informacji handlowych dotyczących działalności Paradowski Medical Group oraz innych podmiotów z Pradowski Medical Group oraz oferowanych przez CM Paradowski Medical Group oraz inne podmioty z Grupy Paradowski Medical Group, produktów i usług, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne. *

© 2018 Paradowski Medical Group | Kontakt w przypadku chęci nawiązania współpracy: Email: kontakt@sport-med.pl