Paradowski Medical Group

grupa specjalistycznych placówek medycznych

doświadczony zespół specjalistów

konsultacje przez internet

2 placówki w Krakowie

Konsultacja neuroortopedyczna kręgosłupa – SPORT-MED Kraków

 

  

 

Tel.: 501 224 884

Tel.: 503 54 55 54

 

Umów wizytę u specjalisty – neuroortopedy w renomowanych placówkach SPORT-MED Kraków –  Paradowski Medical Group.

SPORT-MED Kraków oferuje wysokospecjalistyczne i kompleksowe leczenie schorzeń kręgosłupa. Doświadczeni w medycynie sportowej specjaliści (lekarze, osteopaci, fizjoterapeuci sportowi) współpracują ze sobą, gwarantując najwyższy poziom leczenia. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego pacjenta i wyjątkowo szeroką gamę stosowanych metod leczenia:

 

W SPORT-MED Kraków oferujemy kompleksowe diagnozowanie i leczenie schorzeń kręgosłupa i bólu pleców.

W naszym ośrodku wykonujemy kwalifikacje do zabiegów operacyjnych kręgosłupa, które wykonuje dr Maciej Pietryga.

Zajmujemy się diagnostyką i kompleksowym leczeniem schorzeń kręgosłupa, takich jak:

  • bóle lędźwiowe,
  • dyskopatia,
  • kręgozmyk,
  • nowotwory,
  • spondyloza,
  • stenoza kanału kręgowego.

 

Zapraszamy na wizytę u specjalisty neuroortopedy w SPORT-MED Kraków, należącego do Paradowski Medical Group. Profesjonalnie leczymy schorzenia kręgosłupa. Dr Maciej Pietryga pracuje na codzień na klinice uniwersyteckiej. Jest również wykładowcą akademickim. W naszych placówkach dysponujemy szerokim spektrum operacji kręgosłupa, jak i leczenia zachowawczego: osteopatia, fizjoterapia sportowa, ortopedia – wszyscy specjaliści w jednym miejscu – SPORT-MED Kraków. Umów wizytę już teraz!

Godziny przyjęć

Dr Maciej Pietryga przyjmuje w czwartki w godzinach 16:00 – 21:00.
Osteopatia – codziennie w godzinach 10:00 – 21:00
Fizjoterapia sportowa – codziennie w godzinach 8:00 – 21:00
Nowoczesna fizykoterapia – codziennie w godzinach 8:00 – 21:00

 

Lek. med. Maciej Pietryga – chirurg w oddziale uniwersyteckim

 

 

 

 

 

 

 

Jestem specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu z zakresem działań ukierunkowanym na leczenie schorzeń kręgosłupa.Szkolenie specjalizacyjne odbywałem w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich. Jestem wykładowcą Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz pracuję w Klinicznym Oddziale Chirurgii Ortopedyczno-Urazowej, Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 w Sosnowcu, gdzie zajmuję się leczeniem operacyjnym kręgosłupa, w którego zakres wchodzą: złamania kręgosłupa, dyskopatie i przepukliny jądra miażdżystego, nowotwory kręgosłupa, kręgozmyki, stenozy, zmiany zwyrodnieniowe. Prywatnie jestem pasjonatem wszelakich sportów, głównie uprawianego od dwóch lat triathlonu.

 

Cennik

Zapraszamy na konsultacje w naszej placówce medycznej przy ul. Miłkowskiego 11A:

Umów się na wizytę:

 

+48 501 224 884

 

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Centrum Medycznym Paradowski Medical Group., z siedzibą w Krakowie przy ul. Zygmunta Miłkowskiego 11a, 30-349 Kraków (dalej jako CM Paradowski Medical Group) połączeń telefonicznych na podany powyżej numer telefonu, w celu przekazania treści marketingowych dotyczących Paradowski Medical Group oraz innych podmiotów z Grupy Paradowski Medical Group, w tym informacji handlowych dotyczących działalności Paradowski Medical Group oraz innych podmiotów z Pradowski Medical Group oraz oferowanych przez CM Paradowski Medical Group oraz inne podmioty z Grupy Paradowski Medical Group, produktów i usług, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne. *

© 2018 Paradowski Medical Group | Kontakt w przypadku chęci nawiązania współpracy: Email: kontakt@sport-med.pl