Paradowski Medical Group

grupa specjalistycznych placówek medycznych

doświadczony zespół specjalistów

konsultacje przez internet

placówki w centrum Krakowa

Konsultacja: chirurg – onkolog – Kraków – Umów wizytę

 

Tel.: 501 224 884

Tel.: 503 54 55 54

 

Umów wizytę u specjalisty chirurgii ogólnej oraz specjalisty chirurgii onkologicznej w renomowanych placówkach SPORT-MED Kraków –  Paradowski Medical Group.

SPORT-MED Kraków oferuje wysokospecjalistyczne i kompleksowe leczenie chirurgiczne oraz onkologiczne. Doświadczeni specjaliści (lekarze, chirurdzy, osteopaci, fizjoterapeuci sportowi) współpracują ze sobą, gwarantując najwyższy poziom leczenia. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Diagnostyką oraz leczeniem operacyjnym w SPORT-MED Kraków zajmuje się specjalista chirurgii ogólnej oraz specjalista chirurgii onkologicznej dr n. med. Łukasz Wohadlo. W pierwszej kolejności zapraszamy na konsultację onkologiczną bądź konsultację chirurgiczną.

Podczas wizyty lekarz zdecyduje o konieczności wykonania dodatkowych badań USG:

 

Lekarz specjalista podczas konsultacji może zakwalifikować pacjenta do zabiegu chirurgicznego:

  • chirurgiczne usuwanie zmian
  • chirurgiczne usuwanie tłuszczaków
  • chirurgiczne usuwanie kaszaków

 

Dr Łukasz Wohadlo zajmuje się w klinice SPORT-MED także chirurgicznymi zabiegami podologicznymi:

  • Plastyka wałów okołopaznokciowychRewolucyjna metoda w dziedzinie chirurgii podologicznej. Gdy inne metody są nieskuteczne stosujemy plastykę wałów okołopaznokciowych metodą Noela – która w połączeniu z odpowiednio poprowadzoną terapią podologiczną daje niemal 100% gwarancję całkowitego wyleczenia, definitywnie zwalczając uciążliwy problem.
    Przerośnięte wały okołopaznokciowe w niektórych przypadkach okazują się przeszkodą w nadaniu płytce paznokciowej prawidłowego toru wzrostu podczas terapii podologicznych.Zabieg wykonuje dr n. med. specjalista chirurg w asyście podologa. Plastyka wałów okołopaznokciowych jest całkowicie bezpiecznym zabiegiem i wymaga stosunkowo krótkiego okresu rekonwalescencji.  Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym – bezboleśnie przy użyciu sterylnych narzędzi. Polega na usunięciu przerośniętych wałów okołopaznokciowych bez naruszenia macierzy i łożyska paznokcia, co jest niezwykle ważne, ponieważ tkanki te odpowiadają za wzrost i powstawanie płytki paznokciowej.Zabieg wykonywany jest na tkance skórnej, której cechą charakterystyczną jest szybka regeneracja, dzięki czemu ryzyko powikłań jest bliskie zeru. Po zabiegu pacjent szybko wraca do normalnego funkcjonowania.Plastyka wałów okołopaznokciowych to metoda, która pozwala definitywnie pozbyć się uciążliwego problemu wrastających paznokci oraz przywraca naturalny, zdrowy i estetyczny wygląd palców.

 

Dr n. med. Łukasz Wohadlo

Specjalista chirurgii ogólnej oraz specjalista chirurgii onkologicznej. Ordynator szpitala Św. Rafała w Krakowie.

Ukończył w roku 2005 Wydział Lekarski Uniwersytetu Jagiellońskiego. Staż podyplomowy odbywał w Szpitalu MSWiA w Krakowie.

W roku 2007 rozpoczął specjalizację z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Onkologicznej Centrum Onkologii – Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w Krakowie. Egzamin z chirurgii ogólnej zdał w roku 2013. Specjalizację z chirurgii onkologicznej odbywał w Klinice Chirurgii Onkologicznej w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach. Egzamin z chirurgii onkologicznej zdał w roku 2016.

W roku 2015 obronił pracę doktorską pod tytułem “Analiza skuteczności oraz przyczyn niepowodzeń leczenia chorych na klasyczną postać naciekającego zrazikowego raka piersi” w Centrum Onkologii – Instytucie im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie uzyskując tytuł doktora nauk medycznych.

Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej i onkologicznej zarówno klasyczne jak i laparoskopowe. Odbywał liczne staże i szkolenia w kraju i za granicą.

Za szczególnie ważne uważa: szkolenie z zaawansowanych technik chirurgii laparoskopowej w leczeniu nowotworów jelita grubego i odbytnicy w Monachium oraz szkolenie z zabiegów onkoplastycznych i rekonstrukcyjnych piersi chorych z rakiem piersi w Mediolanie.

Umów się na badanie:

 

+48 501 224 884

 

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Centrum Medycznym Paradowski Medical Group., z siedzibą w Krakowie przy ul. Zygmunta Miłkowskiego 11a, 30-349 Kraków (dalej jako CM Paradowski Medical Group) połączeń telefonicznych na podany powyżej numer telefonu, w celu przekazania treści marketingowych dotyczących Paradowski Medical Group oraz innych podmiotów z Grupy Paradowski Medical Group, w tym informacji handlowych dotyczących działalności Paradowski Medical Group oraz innych podmiotów z Pradowski Medical Group oraz oferowanych przez CM Paradowski Medical Group oraz inne podmioty z Grupy Paradowski Medical Group, produktów i usług, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne. *

© 2018 Paradowski Medical Group | Kontakt w przypadku chęci nawiązania współpracy: Email: kontakt@sport-med.pl