Paradowski Medical Group

grupa specjalistycznych placówek medycznych

doświadczony zespół specjalistów

konsultacje przez internet

placówki w centrum Krakowa

 

Konsultacja: medycyna estetyczna – Kraków

 

Tel.: 501 224 884

Tel.: 501 54 55 54

Dr Paradowska Klinika Medycyny Estetycznej – to miejsce, w którym możesz skorzystać z najnowszych osiągnięć kosmetologii, medycyny estetycznej i dermatochirurgii.  Pod opieką  wykwalifikowanych  specjalistów oraz przy użyciu nowoczesnych technologii pomagamy uzyskać idealny wygląd, przywrócić skórze młodość i zdrowie. Dysponujemy nowoczesnymi i skutecznymi metodami redukcji najpopularniejszych problemów estetycznych. Nieustannie się szkolimy, aby oferować naszym Pacjentom wyłącznie najlepsze i najbezpieczniejsze technologie. Ogromną wagę przykładamy do kwestii związanych z bezpieczeństwem przeprowadzanych zabiegów.
Do pielęgnacji urody podchodzimy holistycznie, zwracając uwagę zarówno na aspekty estetyczne, jak również profilaktyczne i zdrowotne. Współpracujemy ze specjalistami ,dietetykami, fizjoterapeutami, podologami . Oferujemy gamę skutecznych zabiegów medycznych i kosmetologicznych, które mają na celu widoczną i trwałą poprawę wyglądu i zdrowia skóry.

Lekarz medycyny estetycznej – dr n. med. Dominika Paradowska
Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Medyczne staże zagraniczne miałam przyjemność odbywać w Monachium i Salzburgu. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę podczas krajowych i międzynarodowych konferencji naukowych.Jestem dyplomowany lekarzem medycyny estetycznej. Ukończyłam studia podyplomowe Kosmetologia – Medycyna estetyczna dla lekarzy.Oprócz medycyny estetycznej posiadam wieloletnie doświadczenie w klinicznej pracy szpitalnej, co przekłada się na profesjonalną i kompleksową opiekę nad moimi pacjentami.Uzyskałam tytuł dr n. med. w dziedzinie onkologii klinicznej.
Dbam również o rozwój swojego precyzyjnie dobranego personelu, z którym ściśle współpracuję. Grupa wysokiej klasy lekarzy, kosmetolożek, podologów, dietetyków i fizjoterapeutów pozostaje na co dzień do Państwa dyspozycji. Posługujemy się najnowocześniejszym na rynku sprzętem. Zapewniamy tym samym unikalną, najwyższą jakość indywidualnie dopasowanych usług medycznych i kosmetologicznych.
Specjalistka medycyny estetycznej – lek. Joanna Malada
Absolwentka studiów medycznych w Collegium Medicum UJ oraz studiów podyplomowych w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia – Medycyny Estetycznej dla lekarzy. Specjalizację z chirurgii ogólnej rozpoczęła w Ośrodku Replantacji Kończyn, Mikrochirurgii, Chirurgii Ręki i Chirurgii Ogólnej w Trzebnicy. Obecnie pracuje w Szpitalu Św. Rafała w Krakowie. Z zakresu medycyny estetycznej specjalizuje się w terapiach odmładzających, takich jak m.in. usuwanie zmarszczek toksyną botulinową. Posiada doświadczenie w przeprowadzaniu korekcji i modelowaniu kształtu twarzy jak i również w innych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki.

 

Umów się na badanie:

+48 501 224 884

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Centrum Medycznym Paradowski Medical Group., z siedzibą w Krakowie przy ul. Zygmunta Miłkowskiego 11a, 30-349 Kraków (dalej jako CM Paradowski Medical Group) połączeń telefonicznych na podany powyżej numer telefonu, w celu przekazania treści marketingowych dotyczących Paradowski Medical Group oraz innych podmiotów z Grupy Paradowski Medical Group, w tym informacji handlowych dotyczących działalności Paradowski Medical Group oraz innych podmiotów z Pradowski Medical Group oraz oferowanych przez CM Paradowski Medical Group oraz inne podmioty z Grupy Paradowski Medical Group, produktów i usług, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne. *

© 2018 Paradowski Medical Group | Kontakt w przypadku chęci nawiązania współpracy: Email: kontakt@sport-med.pl