Paradowski Medical Group

grupa specjalistycznych placówek medycznych

doświadczony zespół specjalistów

konsultacje przez internet

placówki w centrum Krakowa

Konsultacja: chirurgia plastyczna – Kraków

 

 

 

 

 

Tel.: 501 224 884

Tel.: 501 54 55 54

 

 

Dr Paradowska Klinika Medycyny Estetycznej – to miejsce, w którym możesz skorzystać z najnowszych osiągnięć kosmetologii, medycyny estetycznej i dermatochirurgii. Pod opieką  wykwalifikowanych  specjalistów oraz przy użyciu nowoczesnych technologii pomagamy uzyskać idealny wygląd, przywrócić skórze młodość i zdrowie. Dysponujemy nowoczesnymi i skutecznymi metodami redukcji najpopularniejszych problemów estetycznych. Nieustannie się szkolimy, aby oferować naszym Pacjentom wyłącznie najlepsze i najbezpieczniejsze technologie. Ogromną wagę przykładamy do kwestii związanych z bezpieczeństwem przeprowadzanych zabiegów.
Do pielęgnacji urody podchodzimy holistycznie, zwracając uwagę zarówno na aspekty estetyczne, jak również profilaktyczne i zdrowotne. Współpracujemy ze specjalistami ,dietetykami, fizjoterapeutami, podologami . Oferujemy gamę skutecznych zabiegów medycznych i kosmetologicznych, które mają na celu widoczną i trwałą poprawę wyglądu i zdrowia skóry.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów przeprowadzanych przez chirurga plastycznego:
  • blefaroplastyka – zabieg chirurgiczny polegający na usunięciu nadmiaru skóry wraz z tkanką tłuszczową z powiek
  • otoplastyka – zabieg chirurgiczny polegający na modelowaniu i zmianie wyglądu małżowiny usznej. Zmianie jej kształtu, położenia bądź wielkości
  • lip lift – lifting ust jest małoinwazyjnym, chirurgicznym i trwałym sposobem modelowania i uwydatniania ust
  • plastyka blizn

 

Wraz z wiekiem Twoje powieki się rozciągają, a wspierające je mięśnie słabną. W rezultacie nadmiar tłuszczu może gromadzić się nad i pod powiekami, powodując obwisłe brwi, opadające górne powieki i worki pod oczami. Ponadto mocno zwiotczała skóra wokół oczu może zmniejszyć widzenie boczne (widzenie peryferyjne), zwłaszcza w górnej i zewnętrznej części pola widzenia.

 

Blefaroplastyka – zabieg mający na celu poprawę wyglądu opadających lub obwisłych powiek, blokujących część pola widzenia. Nadaje oczom bardziej młodzieńczy wygląd poprzez usunięcie nadmiaru skóry, tłuszczu i zwiotczałych mięśni z górnej i/lub dolnej powieki. Podczas zabiegu plastyki powiek nadmiar skóry i tłuszczu jest usuwany z górnej powieki poprzez nacięcie ukryte w naturalnym załamaniu powieki. Jeśli powieka opada, mięsień podnoszący górną powiekę można napiąć. Tłuszcz znajdujący się w dolnej powiece można usunąć lub przełożyć poprzez nacięcie ukryte na wewnętrznej powierzchni powieki. Możesz poddać się blefaroplastyce w tym samym czasie, co inny zabieg, taki jak lifting brwi, lifting twarzy lub resurfacing skóry.

 

Czego możesz się spodziewać?

 

W trakcie zabiegu:

Jeśli masz operację na górnych i dolnych powiekach, chirurg zazwyczaj najpierw zajmuje się górną powieką. On lub ona tnie wzdłuż fałdu powieki, usuwa nadmiar skóry, mięśni i ewentualnie tłuszczu i zamyka cięcie.

Na dolnej powiece chirurg wykonuje cięcie tuż pod rzęsami w naturalnym załamaniu oka lub wewnątrz dolnej powieki. Usuwa lub rozprowadza nadmiar tłuszczu, mięśni i zwiotczałej skóry oraz zamyka cięcie.

 

Po zabiegu: 

Po zabiegu dyskomfort jest na ogół łagodny, a leki przeciwbólowe nie zawierające aspiryny zwykle wystarczą. Większość pacjentów jest w stanie wrócić do większości czynności w ciągu tygodnia.

 

 

Procedura przeprowadzana jest w klinice Dr Paradowska przy ul. Wrocławskiej 33 w Krakowie.

Umów się na badanie:

+48 501 224 884

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Centrum Medycznym Paradowski Medical Group., z siedzibą w Krakowie przy ul. Zygmunta Miłkowskiego 11a, 30-349 Kraków (dalej jako CM Paradowski Medical Group) połączeń telefonicznych na podany powyżej numer telefonu, w celu przekazania treści marketingowych dotyczących Paradowski Medical Group oraz innych podmiotów z Grupy Paradowski Medical Group, w tym informacji handlowych dotyczących działalności Paradowski Medical Group oraz innych podmiotów z Pradowski Medical Group oraz oferowanych przez CM Paradowski Medical Group oraz inne podmioty z Grupy Paradowski Medical Group, produktów i usług, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne. *

© 2018 Paradowski Medical Group | Kontakt w przypadku chęci nawiązania współpracy: Email: kontakt@sport-med.pl