Paradowski Medical Group

grupa specjalistycznych placówek medycznych

doświadczony zespół specjalistów

konsultacje przez internet

2 placówki w Krakowie

Konsultacja: reumatolog – Kraków – Umów wizytę w

SPORT-MED

 

  

 

Tel.: 501 224 884

Tel.: 503 54 55 54

 

Umów wizytę u doświadczonego reumatologa w renomowanym ośrodku SPORT-MED Kraków – Paradowski Medical Group.
Konsultacja reumatologiczna, USG, blokady, terapie biologiczne. Reumatolog, ortopeda, neurochirurg, kardiologosteopatia, fizjoterapia sportowa, podologia – wszyscy specjaliści w jednym miejscu.

Godziny przyjęć

Specjalista reumatolog przyjmuje we wtorki w godzinach 16:00 – 21:00.

SPORT-MED Kraków (należący do Paradowski Medical Group) oferuje wysokospecjalistyczne i kompleksowe leczenie schorzeń narządu ruchu – stawów, kręgosłupa, mięśni, ścięgien i powięzi. Zespół specjalistów: lekarzy, osteopatów, fizjoterapeutów sportowych, podologów i dietetyków na codzień współpracuje ze sobą, gwarantując najwyższy poziom leczenia. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego pacjenta i wyjątkowo szeroką gamę stosowanych metod leczenia.

Pomagamy przy schorzeniach reumatologicznych jak:

Lek. med. Bożena Rojek-Margas

Reumatolog i internista. Lekarz z 20-letnim doświadczeniem w zawodzie. Ukończone szkolenie specjalizacyjne z chorób zakaźnych. Zatrudniana w poradniach reumatologicznej, prowadzi także prywatną praktykę lekarską i badania kliniczne.

Od 2016 roku w Małopolskim Centrum Klinicznym jest głównym badaczem i współbadaczem w badaniach klinicznych dotyczących RZS, ŁZS i choroby zwyrodnieniowej stawów oraz współbadaczem badań w dziedzinie gastroenterologii. Pracuje również jako koordynator krajowy kilku badań dotyczących ŁZS.

Cennik:

Oferujemy konsultacje w naszej placówce na ul. Miłkowskiego:

  • konsultacja reumatologiczna – 260zł
  • konsultacja reumatologiczna z USG – 300zł
  • iniekcja kwasu hialuronowego – 850zł
  • blokada – 350zł

Umów się na badanie:

 

+48 501 224 884

 

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Centrum Medycznym Paradowski Medical Group., z siedzibą w Krakowie przy ul. Zygmunta Miłkowskiego 11a, 30-349 Kraków (dalej jako CM Paradowski Medical Group) połączeń telefonicznych na podany powyżej numer telefonu, w celu przekazania treści marketingowych dotyczących Paradowski Medical Group oraz innych podmiotów z Grupy Paradowski Medical Group, w tym informacji handlowych dotyczących działalności Paradowski Medical Group oraz innych podmiotów z Pradowski Medical Group oraz oferowanych przez CM Paradowski Medical Group oraz inne podmioty z Grupy Paradowski Medical Group, produktów i usług, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne. *

© 2018 Paradowski Medical Group | Kontakt w przypadku chęci nawiązania współpracy: Email: kontakt@sport-med.pl