Paradowski Medical Group

grupa specjalistycznych placówek medycznych

doświadczony zespół specjalistów

konsultacje przez internet

placówki w centrum Krakowa

Konsultacja: neurolog – Kraków – Umów wizytę w SPORT-MED

 

Tel.: 501 224 884

Tel.: 503 54 55 54

 

Umów wizytę u neurologa w renomowanych placówkach SPORT-MED Kraków –  Paradowski Medical Group

SPORT-MED Kraków oferuje wysokospecjalistyczne i kompleksowe leczenie schorzeń neurologicznych. Doświadczeni specjaliści (lekarze, osteopaci, fizjoterapeuci sportowi) współpracują ze sobą, gwarantując najwyższy poziom leczenia. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego pacjenta i wyjątkowo szeroką gamę leczonych chorób:

 • udary mózgu
 • choroby neurodegeneracyjne, takie jak choroba Parkinsona czy choroba Alzheimera
 • choroby genetyczne, takie jak pląsawica Huntingtona, czy dystrofie mięśniowe
 • padaczka
 • zaburzenia rozwojowe układu nerwowego
 • stwardnienie rozsiane
 • migrena
 • miastenia
 • neuropatia
 • bóle głowy
 • choroby naczyniowe mózgu

Rehabilitacja neurologiczna to specjalistyczny program leczenia przeznaczony dla osób z chorobami lub urazami dotyczącymi układu nerwowego. Rehabilitacja w schorzeniach neurologicznych może poprawić funkcjonowanie chorych, zmniejszyć ich dolegliwości i polepszyć stan ogólny pacjenta.

Do specjalistycznej diagnostyki wykorzystujemy ultrasonografię dopplerowską tętnic domózgowych oraz wewnątrzczaszkowych.

W SPORT-MED Kraków oferujemy kompleksowe diagnozowanie i leczenie schorzeń neurologicznych. Diagnostyką oraz leczeniem zajmuje się w naszej placówce Lek. Miłosz Gołębiowski.

Godziny przyjęć:

Lek. Miłosz Gołębiowski przyjmuje w soboty w godzinach 12:00 – 15:00.

 

Lek. Miłosz Gołębiowski

Ukończyłem studia na kierunku lekarskim w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż podyplomowy zrealizowałem w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie, gdzie nabyłem wiele praktycznych umiejętności potrzebnych w pracy lekarza.

W 2018 roku pracowałem w Szpitalu Klinicznym w Indiach (Smt. Kashibai Navale Medical College and General Hospital, Pune), gdzie w międzynarodowym gronie lekarzy wymienialiśmy się doświadczeniami na temat stosowanych metod leczenia.

Obecnie pracuję na stanowisku lekarza w Oddziale Neurologicznym z Pododdziałem Leczenia Udarów Mózgu Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie.

W kręgu moich zainteresowań leżą diagnostyka i leczenie schorzeń neurologicznych, szczególnie padaczek, bólów głowy oraz chorób naczyniowych mózgu, a także ultrasonografia dopplerowska tętnic domózgowych i wewnątrzczaszkowych.

Moim największym hobby jest poznawanie obcych dotychczas kultur, rozmowy z ludźmi oraz podróże typu low-budget i couchsurfing. W ten sposób odwiedziłem już 42 kraje. Od 15 lat jestem również wierny diecie wegetariańskiej.

Umów się na badanie:

 

+48 501 224 884

 

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Centrum Medycznym Paradowski Medical Group., z siedzibą w Krakowie przy ul. Zygmunta Miłkowskiego 11a, 30-349 Kraków (dalej jako CM Paradowski Medical Group) połączeń telefonicznych na podany powyżej numer telefonu, w celu przekazania treści marketingowych dotyczących Paradowski Medical Group oraz innych podmiotów z Grupy Paradowski Medical Group, w tym informacji handlowych dotyczących działalności Paradowski Medical Group oraz innych podmiotów z Pradowski Medical Group oraz oferowanych przez CM Paradowski Medical Group oraz inne podmioty z Grupy Paradowski Medical Group, produktów i usług, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne. *

© 2018 Paradowski Medical Group | Kontakt w przypadku chęci nawiązania współpracy: Email: kontakt@sport-med.pl